Heshta, mbajtës, gisht

Përshkrim i shkurtër:

CNC torno Machining Computer numerike e kontrollit ose CNC torno makina janë përdorur për të prodhuar pjesët duke u kthyer një shkop të materialit të zgjedhur dhe të ushqyerit e mjete të ndryshme prerë në materialin në thellësi të ndryshme dhe kënde. Kjo makineri na lejon për të prodhuar pjesët shumë të sakta me minimale ose pa përpunim dytësor. Produktet kryesore torno ynë metalike kthese pajisje dhe përvojë në CNC torno përpunimit të na mundësojë për të përmbushur nevojat e një gamë të gjerë e aplikacioneve të konsumatorëve. Në mënyrë rutinore prodhimin Preci ...


Detail Product

Produkt Tags

CNC torno Machining
Computer numerike e kontrollit ose CNC torno makina janë përdorur për të prodhuar pjesët duke u kthyer një shkop të materialit të zgjedhur dhe të ushqyerit e mjete të ndryshme prerë në materialin në thellësi të ndryshme dhe kënde. Kjo makineri na lejon për të prodhuar pjesët shumë të sakta me minimale ose pa përpunim dytësor.
Produktet kryesore
torno ynë metalike kthese pajisje dhe përvojë në CNC torno përpunimit të na mundësojë për të përmbushur nevojat e një gamë të gjerë e aplikacioneve të konsumatorëve. Në mënyrë rutinore prodhimin e pjesëve metalike saktësi me diametra aq të vogla sa 0.012 "(0,31 mm) dhe gjatësi më të shkurtër si 0.032" (0.81 mm), pajisjet tona gjithashtu mund të strehojë gjatësi deri në 12 "(304,8 mm) dhe diametra deri në 12" (304.8 mm).
Ne të punësojë multi-qëllim pajisjet tona torno dhe programimi ekspertiza CNC për të krijuar një grup të formave sipërfaqësore, nga e thjeshtë në kompleks cilindrike dhe duke përfshirë dhe forma konike. Për heqjen saktësi prej metali, machinists tanë të aftë të përdorin një shumëllojshmëri të shquar të teknikave dhe fleksibël frëngji tatëpjetë krevat torno tonë me një 12-pozicion frëngji për të arritur një gamë të gjerë të pjesës karakteristika. Këto përfshijnë (por nuk kufizohen në) i kthyer, i mërzitshëm, shpimit, filetim (dy të brendshëm dhe të jashtëm), përgjimi i brendshëm, grooving, fytyra grooving, pala kthese, profilizimin, përballet, Knurling, cut-off, chamfering, ndarë off, dhe radiusing.
CNC torno Machining mund të bëhen këto forma si photos tregoi, gjithashtu, Precision CNC torno Machines tona ka qenë machining pjesë copë saktësi dhe ofrimin e shërbimeve me vlerë të shtuar për të hapësirës ajrore, të komunikimit, mjekësore, elektronikë dhe industri të tjera si tuajat.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat!