Advanteges tona

Që nga viti 1998, Microvision Precision ka qenë machining pjesë copë saktësi dhe ofrimin e shërbimeve me vlerë të shtuar për hapësirës ajrore, komunikimi, mjekësore, elektronike dhe industritë e tjera si yours.You mund të besimit Microvision Precision për gjeometri tuaj komplekse dhe pjesë të rrepta tolerancës, edhe metalike fund të lartë zorrë. Ne kemi …

Klientët tanë


WhatsApp Online Chat!